Slajd 1 Slajd 1 Slajd 1

OFERTA

Instalacje gazowe

System BRC Blitz

Jest idealny do instalacji zakładanych w samochodach z elektronicznym wtryskiem paliwa, odpowiadających normom Euro 1 i Euro 2. Mieści się w solidnej i hermetycznej obudowie.

 

Pobierz plik PDF z ofertą

 


 

System BRC Lambda JUST

Stosowany jest do instalacji w samochodach z jedno i wielopunktowym wtryskiem paliwa, wyposażonych w sondę lambda oraz katalizator. JUST jest to system skonstruowany, aby sprostać nawet najbardziej wymagającym jednostkom benzynowym. Dzięki zastosowaniu w centrali sterującej mikroprocesora możliwości operacyjne systemu są znacznie bogatsze. JUST jest określany przez specjalistów z branży jako najlepszy produkt w swojej kategorii systemów sterowania do II generacji instalacji LPG i CNG.

 

Pobierz plik PDF z ofertą 

 


 

BRC Sequent 24 oraz BRC P&D - system wtrysku sekwencyjnego

W oparciu o wieloletnie doświadczenie firmy M.T.M. w projektowaniu i w konstruowaniu systemów wtrysku gazowego na gaz płynny i metan powstał nowy sekwencyjny system z wielopunktowym wtryskiem. System ten stanowi szczyt aktualnej technologi i w zakresie wtrysków gazowych do zasilania silników z zaplonem sterowanym. System jest wynikiem ogromnego zaangażowania firmy M.T.M. w spełnianie wymogów technologicznych stawianych przez obecne i przyszłe generacje samochodów. Nie tylko wymogów dotyczących poziomu emisji zanieczyszczeń, ale i tych zwracających szczególnąuwogę na diagnostykę i integrację z oryginalnym systemem - w myśl obowiązujących przepisów europejskich dotyczacych diagnostyki pojazdów (EOBD). Odpowiedzią firmy M.T.M. na te wymogi jest system oparty na elektronicznych wtryskiwaczach (już testowanych i stosowanych na szeroką skalę przez producentów samochodowych) gwarantujący najlepsza, integrację zarówno na poziomie elektronicznym jak i komunikacji, oraz w kontekście mechanicznym i płynno dynamicznym pojazdu.

 

Pobierz plik PDF z ofertą Sequent 24  |  Pobierz plik PDF z ofertą P&D

 


 

 

System AC Stag 300

Jest to mikroprocesorowy sterownik wtrysku gazu w fazie lotnej w szczelnej aluminiowej obudowie z hermetycznym złączem. Nowoczesna, bardzo zaawansowana technologicznie konstrukcja elektroniczna daje możliwość współpracy z najbardziej wymagqjqcymi sterwrnikamí benzyny (OBD 2), steruje wtryskiem gazu na podstawie sekwencyjnego lub niesekwencyjnego (półsekwencja, full group) wtrysku benzyny. Sterownik Stag 300 zawiera wewnętrzny emulator wtryskiwaczy benzynowych, w przypadku braku gazu następuje automatyczne przejście na benzynę sygnalizowane sygnałem dźwiękowyrn.

 


 

Landi Lovato Smart

Lovato Smart to nowy, funkcjonalny, wydajny i oszczędny wielopunktowy system wtrysku sekwencyjnego. Sterownik dający możliwość łatwiejszej instalacji i obniżenia kosztów jest w stanie przetworzyć w bardzo zaawansowany sposób sygnały z systemu benzynowego, powodując iż sygnał MAP jest już nie potrzebny. Wprowadzona nowa listwa wtryskowa może być zastosowana w wersji z 4 wtryskiwaczami jak i również w wersji 2+2 dla siłowników BOXER oraz innych specyficznych silników. Ponadto, na listwie zabudowany został czujnik temperatury i ciśnienia gazu.

 

Lovato jest gwarantem prawidłowego funkcjonowania najnowszego systemu SMART. System SMART jest atrakcyjną propozycja zarówno pod względem technicznym jak i cenowym, tak bardzo oczekiwaną przez montażystów oraz ich klientów.

 


 

GPS Systemy Monitorowania

SOLID GROUP oferuje swoim klientom najnowocześniejszy system śledzenia pozycji pojazdów, przewożonych ładunków oraz ochrony kierowców. System ten pracuje w oparciu o 24 amerykańskie satelity wojskowe NAVSTAR oraz wykorzystuje najnowsze technologie GPRS i GPS.

 

System umożliwia:

 • zabezpieczenie pojazdu przed kradzieżą,
 • odzyskanie skradzionego pojazdu,
 • ochronę przed napadem,
 • natychmiastową i dokładną lokalizację pojazdu (obserwacja pojazdu na elektronicznej mapie miasta),
 • monitorowanie przewożonych ładunków,
 • zdalne sterowanie urządzeniem zainstalowanym w pojeździe, np. uruchomienie pojazdu, włączenie świateł, itp.,
 • optymalizację, kontrolę i zapis tras pojazdów,
 • automatyczne raportowanie osiągnięcia określonych punktów kontrolnych bazy.

 

Nad całością działania Systemu Satelitarnego Monitorowania Pojazdów (SSMP) czuwa Centralna Stacja Monitorowania SOLID. Zatrudnieni w niej operatorzy koordynują:

 • monitoring pojazdów – obserwacja pojazdu odbywa się na specjalistycznych cyfrowych mapach,
 • odbiór sygnałów alarmowych,
 • transmisję danych do klienta.


Konfiguracja urządzeń oraz duże możliwości techniczne umożliwiają stały nadzór nad pojazdami znajdującymi się na terenie kraju.

 


 

Wypożyczalnia bagażników dachowych

W naszej ofercie znajduje się także wypożyczalnia bagażników dachowych. Aby dostarczyć Państwu najlepszy jakościowo produkt, wykorzystujemy bagażniki samochodowe firmy HAAG.

 

 

SZYBKI KONTAKT

POMA Auto-Gaz

Gdańsk-Żabianka

ul. Bitwy Oliwskiej 36A

tel. (58) 554-46-40

tel. 505-051-061

email: pomaautogaz@gmail.com

email: poma.gaz@interia.pl

 

pn-pt: 7:00 - 16:00

sob: 8:00 - 12:00